x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej
PL | EN
EURO | PLN

Wyszukaj na stronie:

Wyszukaj na stronie:

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się już od ponad 20 lat wyposażaniem stref SPA i wellness w obiektach publicznych i prywatnych. Naszym głównym obszarem działań są sauny, łaźnie, baseny, minibaseny z hydromasażem itp. Wraz z biegem czasu zauważyliśmy zainteresowanie dodatkowym wyposażeniem basenów, zwiekszające ich atrakcyjność. Pytania klientów otakie produkty zmobilizowały nas do rozszerzenia naszej oferty.

W ten sposób od około 2009 roku jako firma Water Project (obecnie HORN ) wprowadziliśmy do sprzedaży na polskim rynku zabawki Rodeco i siłownię do aquafitnesu. Strona sklepu Aquagym, na ktorej teraz jesteś, prezentuje naszą ofertę.

Zabawki Rodeco cieszą się dużym powodzeniem. W ofercie znajdziemy produkty zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych dzieci. Zabawki są trwałe, kolorowe i przede wszytskim bezpieczne dla użytkujących dzieciaków. Siłownia wodna - Aquagym zwiększa atrakcyjność basenu dla dorosłych. Na urządzeniach może ćwiczyć każdy Świetnie nadają się szczególnie dla osób po róźnego rodzajach urazach, do rehabilitacji i dla osób z nadwagą. Aquagym jest prosty w obsłudze więc każdy sam może na nich ćwiyczyć. Zorganizowane zajęcia pozwolą na ułożenie plany treningowego dla grupy osób z okreslonymi problemami.

Demontaż urządzeń jest bardzo prosty i szybki. W każym momęcie można je wyciągnąć z basenu i mieć dośtepna jego całą powierzchnię.
Z zabawek mozna korzytsać zarówno na basenach zamkniętych jak i odkrytych, a nawet nad jeziorami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek wodnych Rodeco i urządzeń Aquagym do ćwiczenia w wodzie.


wróć

Bezpieczne zakupy

Fachowa obsługa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości
oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Jesteś zainteresowany ofertą zabawek lub urządzeń Aquagym?

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Napisz czym jesteś zainteresowany i podaj do siebie kontakt, a my się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

Kontakt

HORN

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 5541
tel 882 040 050 od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00