x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej
PL | EN
EURO | PLN

Wyszukaj na stronie:

Wyszukaj na stronie:

Dlaczego rower Velaqua?


Prawdopodobnie nie raz już myślałeś o rowerach wodnych i/lub siłowni wodnej, może nawet już je posiadasz w swoim obiekcie. Jako profesjonalista dbasz aby Twoja oferta była zróżnicowana i wprowadzasz do niej innowacyjne usługi, które przyciągną nowych klientów i spełnią ich oczekiwania. W obecnej chwili panuje wielkii trend na wszelkiego rodzaju ćwiczenia w wodzie: aquafitness, aquabiking, aquagym. Nie bez powodu. Ćwiczenia wykonywane w wodzie dają wspaniale efekty i w dodatku są bardzo przyjemne.

 

Jeśli sam uprawiasz sport, to jako świadomy użytkownik chcesz zmaksymalizować dobre efekty płynące z każdej aktywności fizycznej, także z  ćwiczenia na rowerach wodnych czy siłowni wodnej.


Szukając sprzętu basenowego takiego jak rower wodny, można natknąć się na kilka problemów, takich jak:

 

 • waga urządzenia,

   

 • cena,

   

 • awaryjność po dłuższym czasie użytkowania,

   

 • odpowiednia głębokość basenu,

   

 • rzeczywiste możliwości techniczne.

   

 

Wybierając pływający rower Velaqua możesz o tych kwestiach zapomnieć. Jest to pierwsze urządzenie, które zapewni wszystko to co najlepsze i jednocześnie zwolni z konieczności zastanawianie się nad powyższymi problemami.

 

 

 

Waga roweru Velaqua jest naprawdę niewielka. To zaledwie 13 kg. Każdy z łatwością poradzi sobie z wniesieniem go do wody. Ponieważ jest to konstrukcja pływająca, odpada nam problem zamocowania go do dna (standardowe rowery wodne i wodne siłownie).

 

 

 

Urządzenie jest bardzo proste w montażu. Po złożeniu nie musimy się już właściwie tym przejmować. Rower wykonany jest z materiału odpornego na chlor, promieniowanie UV i słoną wodę. Długo będzie nam służyć i to bez najmniejszego problemu. Awaryjność nam nie grozi. Nie ma tu bowiem żadnych elementów ruchomych.

 

 

 

Z roweru wodnego możemy korzystać w wodzie już przy głębokości wody 130 cm. Jest niezatapialny i stabilny w wodzie. Dzięki temu jego rzeczywiste możliwości są bardzo duże. Można z niego korzystać i wykonywać ćwiczenia w wodzie na basenach krytych, otwartych oraz w naturalnych akwenach wodnych.

 

 

 

Czy myślałeś kiedykolwiek o tym by np. odbywać efektywny trening całego ciała i jednocześnie pływać po najpiękniejszych jeziorach Polski? Przyznam szczerze, że ja nie. Od teraz, dzięki rowerom pływającym Velaqua jest to jednak możliwe.

 

 

Cena tego roweru wodnego do aquafitnessu też jest naprawdę przystępna, w porównaniu do tradycyjnych rowerów wodnych, czy całych siłowni wodnych. Kliknij i poznaj cenę Velaqua.

 

 

 

Velaqua posiada liczne zalety. Umożliwia pracę wszystkich mięśni. Wpływa na ich ogólne wzmocnienie. Ćwiczenia wykonywane są w środowisku wodny, dzięki temu nie mamy skurczy mięśni i urazów stawów. Następuje wręcz poprawa ruchomości stawów.

 

 

Ćwiczenie w wodzie na Velaqua rewelacyjnie poprawia nam krążenie krwi i wydolność krążeniowo-oddechową.

 

 

Nasze urządzenie do aquafitnessu to przyjemny sposób na spalanie kalorii i walkę nadwagą. Efektywne ćwiczenia w wodzie pomagają w usunięciu toksyn z organizmu i walkę z cellulitem.

 

 

Rower Vealaqua jest także przyjazny i bezpieczny dla przyszłych mam. Pozwala na bezpieczne rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni.

 

Velaqua to niezwykle przyjazne urządzenie składające się z dwóch pływaków i ramy. Może być elementem sprzętu rekreacyjnego nadającego się do ćwiczeń w wodzie na basenach, jeziorach czy morzu.

 

 

Rower wodny jest bardzo bezpieczne i stabilne. Może być wykorzystywane do lekkiej zabawy w wodzie, jak też do profesjonalnego treningu cardio.

 

 

Ergonomiczny, lekki i przyjazny w użytkowaniu. Łatwy w spakowaniu jak też i przenoszeniu w całości.

 

 

Specyfikacja:

 • waga 13 kg

 • wymiary: 162 x 86 x 75 cm

 • łatwy montaż

 • w 100% nadaje się do recykilngu

 • odporny na chlor, UV i słoną wodę,

 • niezatapialny

 • gwarancja 24 miesiace

 • maksymalne obciążenie 120 kg

 • minimalna głębokość wody 130 cm

 •  

 

wróć

Bezpieczne zakupy

Fachowa obsługa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości
oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Jesteś zainteresowany ofertą zabawek lub urządzeń Aquagym?

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Napisz czym jesteś zainteresowany i podaj do siebie kontakt, a my się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

Kontakt

HORN

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 5541
tel 882 040 050 od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00