x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej
PL | EN
EURO | PLN

Wyszukaj na stronie:

Wyszukaj na stronie:

Historia Velaqua

Poznaj nowoczesną siłownię wodną Velaqua!

Zupełnie nowa koncepcja sprzętu do ćwiczenia w wodzie łącząca w sobie połączenie roweru wodnego i siłowni wodnej. Zdobyła aprobatę i uznanie trenerów obu tych dyscyplin. Rower Velaqua jest bardzo udanym i harmonijnym połączeniem tego co te dwie dyscypliny dają najlepszego.

Velaqua to zupełnie nowe, wyjątkowe i niesamowite urządzenie do auqa fitnessu. Pływa i jest niezatapialne. Możesz je nazywać jak chcesz pływająceym rowerem wodnym, siłownią wodną... Jedno jest pewne. To zrewolucjonizuje ćwiczenia w wodzie. Velaqua to pierwszy rower wodny, na którym ćwicząc faktycznie płyniemy. A więc pedałujmy i cieszmy się wolnością.

Wszędzie tak gdzie się pojawi, początkowo wzbudza zaskoczenie i zaciekawienie. Każdy jak tylko z niego skorzyst,a zdaje sobie sprawę, że Velaqua jest wręcz idealny do ćwiczeń w wodzie i to nie tylko na basenie. Może być wykorzystywane do pracy nad wszystkimi grupami mięśni, do po poprawy kondycji i wytrzymałości przez zmianę intensywności ćwiczeń.

Velaqua jest bardzo przyjemny w użyciu. Łatwo go wyjąć z wody i schować. Jest dwukrotnie lżejszy od zwykłych rowerów wodnych, a co za tym idzie bardziej poręczniejszy. Poznaj nasze urządzenie wodne Velaqua, zadbaj o swoje zdrowie, zrelaksuj się i ciesz się wolnością jaką Ci daje Velaqua podczas ćwiczenia w wodzie.

Sukces Velaqua opiera się na pracy zespołowej, ale wszystko zaczęło się od jednego człowieka.


Obejrzyj film, poznaj historię Velaqua i jego wynalazcy.Yves Coffournic miał bardzo poważny wypadek motocyklowy. W celu ułatwienia i uprzyjemnienia sobie długich i bolesnych rehabilitacji w basenie, zaprojektował pierwszy prototyp Velaqua. Ludovic Hérail, menadżer z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży sprzętu sportowego, był pod ogromnym wrażeniem tego urządzenia pływającego, które łączy w sobie zabawę i aktywne ćwiczenia.

Grupa entuzjastów sportów wodnych połączyła swoje siły i umiejętności i przeniosła Velaqua do różnych obszarów aktywności fizycznej w wodzie. Projektanci zadbali by urządzenie miało odpowiedni dizajn, a przy okazji było wykonane z najwyższej jakości materiałów i było jak najbardziej funkcjonalne.

Postęp jaki zaszedł od prototypu do obecnej wersji roweru wodnego Velaqua, jest niesamowity.

 

wróć

Bezpieczne zakupy

Fachowa obsługa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości
oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Jesteś zainteresowany ofertą zabawek lub urządzeń Aquagym?

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Napisz czym jesteś zainteresowany i podaj do siebie kontakt, a my się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

Kontakt

HORN

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 5541
tel 882 040 050 od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00