x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej
PL | EN
EURO | PLN

Wyszukaj na stronie:

Wyszukaj na stronie:

Wodna siłownia Fitness - Aquagym

Info UWAGA! Koszty transportu zostaną naliczone indywidualnie Po złożeniu zamówienia. Poinformujemy Cię o tym mailowo.

Brak produktu w magazynie. Przepraszamy

Pełny opis

Już wkrótce pojawi się tu pełna oferta sprzętu Aquagym, który pozwoli każdy basen o głębokości min, 1,1 m przekształcić we wspaniałą siłownię wodną.
Ćwicząc w basenie wykorzystujemy naturalne właściwości wody jak opór i  wyporność. Dzięki temu możliwa jest bez urazowe praca układów: sercowo-naczyniowego i oddechowego.
Jest to szczególnie ważne podczas rehabilitacji.

Urządzenia Aquagym wzbogacą ofertę każdego ośrodka. Ćwiczenia na nich wykonywane są bardzo przyjemne, energetyzujące i nieobciążające organizmu. Z Aquagym może korzystać każdy. Młodsi, starsi, kobiety i  mężczyźni a szczególnie osoby z problemami ortopedycznymi, wymagającymi rehabilitacji. Nie trzeba też umieć pływać, bo basen może miec głębokość zaledwie 1,1 m.

Urządzenia zamontowane w basenie bardzo łatwo można w każdej chwili zdemontować, np na potrzeby innych zajęć. Korzystanie z urządzeń jest bardzo proste. Można więc nie tylko organizować zajęcia z instruktorem, ale także udostępniać siłownię do samodzielnych ćwiczeń.
wróć

Bezpieczne zakupy

Fachowa obsługa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości
oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Jesteś zainteresowany ofertą zabawek lub urządzeń Aquagym?

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Napisz czym jesteś zainteresowany i podaj do siebie kontakt, a my się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

Kontakt

HORN

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 5541
tel 882 040 050 od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00